З дотриманням протиепідемічних вимог: саме так мають відбутися вересневі масові заходи у м. Кропивницький Рекомендовані

Під головуванням очільника області Андрія Назаренка відбулась нарада щодо організації фестивалю театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти», в якій взяв учать начальник Головного управління Держпродспоживслужби області Ігор Бойчук. Особлива увага на заході була приділена забезпеченню дотримання протиепідемічних вимог. Організатори запевнили, що дотримання маскового режиму і проведення температурного скринінгу буде обов’язковим. Також було зазначено, що працюватимуть волонтери, які зможуть забезпечит

після 2 абзацу

и маскою чи антисептиком відвідувачів заходу у разі втрати ними засобу індивідуального захисту. Щодо харчування, то було зазначено, що їжа подаватиметься в ланч-боксах.

 

Також відбулася виїзна нарада щодо готовності до відкриття VIII щорічної Міжнародної агропромислової виставки «AгроЕкспо-2020», в якій взяв участь перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Андрій Багрій. Під час зібрання було обговорено дотримання протиепідемічних заходів та вимог.

Організатори заходу обіцяють розміщення всіх учасників з дотриманням санітарно-епідемічних вимог, а також не допустити скупчення відвідувачів.

після 3 абзацу

В свою чергу представники Держпродспоживслужби спільно з Національною поліцією контролюватимуть дотримання вимог, зазначених у постанові Головного державного санітарного лікаря України. У разі порушення учасниками чи відвідувачами протиепідемічних вимог будуть складені протоколи.

після 4 абзацу

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2323394
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1726
66380
2323394

Ваш IP: 54.236.35.159
30-10-2020