Спеціалісти Держпродспоживслужби з початку вересня виявили порушення протиепідемічного режиму в 40 закладах дошкільної освіти Рекомендовані

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби області протягом вересня здійснили 422 обстеження та позапланових перевірок закладів освіти різних рівнів акредитації. Під час 154 обстежень (36,4 %) виявлено порушення в організації та дотриманні протиепідемічних заходів. У 40 обстежених закладах дошкільної освіти зі 155 (25,8 %) виявлено порушення та складено 2 протоколи (Кропивницький район). Порушення виявлено в кожному четвертому дитсадку.

Найчастішими порушеннями були наступні: відсутні або недостатня кількість контейнерів для збору використаних засобів індивідуального захисту (Благовіщенський, Гайворонський райони); відсутні безконтактні термометри для температурного скринінгу дітей і працівників, не проводиться провітрювання, неправильно використовуються засоби індивідуального захисту (Знам’янський район); недостатня кількість деззасобів, відсутні паперові рушники (Устинівський, Знам’янський, Голованівський райони); кількість дітей в групі не відповідає можливості їх розміщення з дотриманням протиепідемічних вимог (Олександрійський район); не прибрані килими з довгим ворсом, не розроблений режим дня з урахуванням карантинних заходів, відсутні графіки прибирання, провітрювання та дезінфекційних обробок (Долинський район); не розроблений алгоритм дій на випадок реєстрації захворювання на коронавірусну хворобу (Новгородківський, Маловисківський, Онуфріївський райони); в багатьох ДНЗ відсутній п’ятиденний запас засобів індивідуального захисту (масок).

Штрафи накладено при повторних обстеженнях.

1 в ряд перед абзацом у містах Кропивницький та Світловодськ  

2 в ряд перед абзацом у містах Кропивницький та Світловодськ

У містах Кропивницький та Світловодськ, шести районах – Вільшанському, Добровеличківському, Новоархангельському, Новомиргородському, Новоукраїнському та Петрівському – порушень протиепідемічного режиму не виявили.

Перевірки та обстеження проведено на всіх адміністративних територіях області.

До кінця вересня обстеження будуть продовжені в посиленому режимі,аби перевірити організацію профілактичних заходів та усунути недоліки.

Слід зазначити, що в умовах карантину найголовніше – не контрольні перевірки, а самоорганізація, дотримання та самоконтроль виконання протиепідемічних заходів з боку керівників закладів освіти, районних, міських управлінь та відділів освіти, органів місцевого самоврядування. Саме завдяки їх співпраці позитивно вирішується багато питань.

Зі свого боку Головне управління Держпродспоживслужби області продовжуватиме надавати консультативну допомогу щодо виконання протиепідемічних заходів.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

3147249
Сьогодні
Цього місяця
Всього
205
43606
3147249

Ваш IP: 52.203.18.65
26-01-2022