Понад 33 тисячі гривень штрафу сплатив підприємець за недопуск інспекторів Держпродспоживслужби до перевірки Рекомендовані

Під час проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) в продуктовому магазині «Гастроном» м. Кропивницький державні інспектори Держпродспоживслужби Кіровоградщини не змогли виконати покладені на них обов’язки через створену фізичною особою-підприємцем перешкоду. Представниця магазину відмовила в допуску посадових осіб до проведення перевірки, чим порушила вимоги п. 1 ч. 1 ст. 16 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» (далі – Закон), за що передбачена відповідальність згідно з п. 17 ч. 1 ст. 64 вищевказаного Закону.

Факт відмови в допуску інспекторів до проведення перевірки зафіксувала поліція, склавши відповідний акт. Окрім того було створено відеозапис, що також підтверджує факт недопуску, та протокол про порушення чинного законодавства в сфері безпечності харчових продуктів тощо.

Зазначимо, що відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 16 Закону оператор ринку зобов’язаний допускати державних інспекторів, державних ветеринарних інспекторів та інших визначених Законом осіб до здійснення заходів державного контролю, за умови дотримання ними порядку здійснення державного контролю, передбаченого Законом.

Керуючись п. 17 ч. 1 ст. 65, ст. 66 Закону за відмову в допуску посадових осіб Кропивницького міського управління Держпродспоживслужби області до здійснення заходу державного нагляду (контролю) на оператора ринку - фізичну особу-підприємця наклали штраф у сумі 33 061 гривень. Однак підприємець відмовився сплатити штраф, тож матеріали справи було направлено до державної виконавчої служби, яка стягнула зазначену суму з фізичної особи-підприємця.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2635770
Сьогодні
Цього місяця
Всього
579
37469
2635770

Ваш IP: 100.26.179.251
21-04-2021