За порушення порядку провадження торговельної діяльності суб’єкт господарювання нестиме адміністративну відповідальність Рекомендовані

До управління захисту споживачів Держпродспоживслужби Кіровоградщини звернулася жителька Маловисківського району, яка придбала в магазині побутовий товар (бойлер), що виявився неякісним. Під час придбання в магазині заявниці повністю не показали товар, запевнивши в його якості, однак після встановлення та підключення жінка виявила на бойлері іржу, механічні пошкодження та прояви зношення електроприладу. Звернувшись до продавця за заміною товару чи поверненням коштів, жінка отримала відмову.

Відповідно до ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів» у разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та у строки, що встановлені законодавством, має право вимагати: пропорційного зменшення ціни;безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк; відшкодування витрат на усунення недоліків товару. У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару (продавця, виконавця), або фальсифікації товару, підтверджених за необхідності висновком експертизи, споживач, в порядку та у строки, що встановлені законодавством і на підставі обов'язкових для сторін правил чи договору, має право за своїм вибором вимагати від продавця або виробника: розірвання договору та повернення сплаченої за товар грошової суми; вимагати заміни товару на такий же товар або на аналогічний, з числа наявних у продавця (виробника).

Однак повернення коштів або обмін товару здійснюється тільки після отримання висновку авторизованого сервісного центру, в якому має бути зазначено наявність чи відсутність істотних недоліків у товарі. В ході позапланової перевірки фахівці управління захисту споживачів встановили, що з питання неналежної роботи бойлера заявниця не зверталася до суб’єкта господарювання в письмовій формі, відповідно необхідне обстеження приладу не було здійснене.

Разом з тим в ході перевірки інспектори Держпродспоживслужби виявили порушення п. 22 Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, затверджених Постановою Кабміну від 15.06.2006 № 833, за що було складено протокол про адміністративне правопорушення. Отож вирішуватиметься питання про притягнення фізичної особи-підприємця до адміністративної відповідальності згідно з вимогами ч. 1 ст. 155 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2323427
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1759
66413
2323427

Ваш IP: 54.236.35.159
30-10-2020