Держпродспоживслужба контролює дотримання протиепідемічних вимог в організованих дитячих та студентських колективах Рекомендовані

З 30 вересня по 6 жовтня фахівці Держпродспоживслужби області провели 1 034 обстеження закладів торгівлі, навчальних закладів, гуртожитків, громадського транспорту тощо. При 504 обстеженнях було виявлено недотримання протиепідемічних заходів із запобігання поширенню COVID-19 та складено 3 протоколи про адміністративне правопорушення.

Особливу увагу під час рейдових обстежень фахівці приділяють закладам, в яких проходить навчання або проживання організованих дитячих чи студентських колективів. Так, з початку обстежень студентських гуртожитків було складено 2 протоколи про адміністративне правопорушення за неналежну організацію протиепідемічних заходів для унеможливлення поширення вірусної хвороби.

Нагадаємо, що з 10 серпня набрала чинності постанова Головного державного санітарного лікаря України від 04.08.2020 №48, якою затверджені тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у гуртожитках.  Так, у гуртожитках має бути визначена особа, яка проводитиме безконтактний температурний скринінг працівникам і тим, хто проживає в гуртожитку. На вході треба організувати місце для дезінфекції рук, а на робочому місці вахтера встановити захисний екран. Перебування в приміщеннях загального користування (поза кімнатами) дозволяється лише в респіраторі або захисній масці. В місцях потенційного скупчення людей, які проживають в гуртожитку, варто дотримуватись соціальної дистанції в 1,5 метри. Кожні 3-4 години має проводитись дезінфекція усіх поверхонь, з якими контактують відвідувачі та мешканці. Також у гуртожитках має проводитись централізований збір використаних засобів індивідуального захисту.

З 5 жовтня в Україні почало діяти нове зонування територій. Кіровоградщина й надалі залишається в «зеленій» зоні епідемічної небезпеки та має показник захворюваності 20,6 на 100 тис. населення за 14 днів, що є найнижчим показником в Україні.

Вкотре звертаємося до жителів області – дотримуйтеся простих, але важливих карантинних вимог:

  • захисна маска;
  • дистанція 1,5 м;
  • використання антисептика;
  • проведення дезінфекції поверхонь.

Це допоможе вам зберегти здоров’я, а області – залишатися в «зеленій» зоні.

2   3

4  7

5   6

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2323420
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1752
66406
2323420

Ваш IP: 54.236.35.159
30-10-2020