Харчові продукти, які постачають в заклади освіти, повинні відповідати вимогам законодавства в сфері безпечності харчових продуктів Рекомендовані

До Держпродспоживслужби області надійшло звернення жительки Олександрійського району, яка мала підозри щодо якості продуктів, що постачають до закладів освіти с. Головківка.

Фахівці Олександрійського районного управління Держпродспоживслужби відреагували на повідомлення та здійснили позапланову перевірку суб’єкта господарювання – постачальника харчових продуктів. Під час заходу державного нагляду (контролю) було виявлено порушення чинного законодавства в сфері безпечності харчових продуктів. Зокрема, не забезпечено систему простежуваності харчової продукції; не здійснюється належний контроль за умовами зберігання харчових продуктів; не проводиться навчання з питань гігієни персоналу та навчання щодо гігієнічних вимог до обігу харчових продуктів; не надано підтверджуючих документів щодо розроблення постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (система безпечності харчових продуктів НАССР).

За результатами перевірки суб’єкту господарювання надали припис про усунення виявлених порушень. До того ж в ході обстеження фахівці відібрали зразки харчової продукції (сир кисломолочний, сосиски, картопля сира), які направили до регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби. Лабораторні дослідження тривають.

Читайте також – У навчальному закладі на Кіровоградщині виявили фальсифіковану молочну продукцію

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2635701
Сьогодні
Цього місяця
Всього
510
37400
2635701

Ваш IP: 100.26.179.251
21-04-2021