19 постанов про накладення штрафних санкцій винесено на суб’єктів господарювання за порушення вимог технічних регламентів Рекомендовані

Спеціалісти відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Держпродспоживслужби Кіровоградщини протягом 9 місяців 2020 перевірили 136 одиниць продукції. У ході перевірок було встановлено порушення вимог технічних регламентів у всіх зразках продукції – низьковольтне електричне обладнання (90), іграшки (34), телефони (11), миючі засоби (1).

За результатами перевірок та відповідно до Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» прийнято 223 рішення про вжиття обмежувальних (коригувальних) заходів. Зокрема, 94 рішення про тимчасову заборону надання продукції на ринку до усунення формальної невідповідності, 1 рішення щодо заборони продукції на ринку, а також винесено 19 постанов про накладення штрафних санкцій.

За розповсюдження продукції, що не відповідає встановленим вимогам, до суб’єктів господарювання застосовано штрафні санкції на суму 50 150 грн, з них добровільно сплачено 42 500 грн.

Для проведення лабораторних експертиз щодо безпечності та якості нехарчової продукції у суб’єктів господарювання за 9 місяців відібрано 24 зразки продукції. За результатами випробувань встановлено, що всі перевірені зразки не відповідали встановленим вимогам.

Довідково. Державний ринковий нагляд - це діяльність органів ринкового нагляду з метою забезпечення відповідності продукції встановленим вимогам, а також забезпечення відсутності загроз суспільним інтересам.

Метою здійснення ринкового нагляду є вжиття обмежувальних (коригувальних) заходів щодо продукції, яка при її використанні за призначенням або за обґрунтовано передбачуваних умов і при належному встановленні та технічному обслуговуванні становить загрозу суспільним інтересам, чи яка в інший спосіб не відповідає встановленим вимогам.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2323357
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1689
66343
2323357

Ваш IP: 54.236.35.159
30-10-2020