Виробник харчової продукції з Кіровоградщини усунув порушення законодавства за приписом Держпродспоживслужби Рекомендовані

До Держпродспоживслужби області надійшла скарга від жителя м. Київ, що придбав у торговельному закладі гранолу фруктову (вироблену в Кіровоградській обл.), а вдома виявив у продукті сторонні предмети. Фахівці Держпродспоживслужби у Кропивницькому районі провели позапланову перевірку потужності фізичної особи-підприємця, що виробляє зазначену продукцію, та виявили порушення законодавства в сфері безпечності харчових продуктів.

Зокрема суб’єкт господарювання не забезпечив систему простежуваності продукції, відсутня інформація про постачальників харчових продуктів (сушені курага, чорнослив, яблуко, банан, які входять до складу граноли фруктової); на виробництві не забезпечено можливості для дотримання належного рівня гігієнічних вимог тощо.

З результатами перевірки фізична особа-підприємець отримав припис щодо необхідності усунути виявлені порушення в зазначений термін. Наразі Держпродспоживслужба провела повторну перевірку підприємства, всі порушення за приписом було усунуто.

Читайте також – У двох навчальних закладах області вилучено харчову продукцію, що не відповідала встановленим вимогам

 

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2323318
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1650
66304
2323318

Ваш IP: 54.236.35.159
30-10-2020