За порушення законодавства у сфері безпечності харчових продуктів тимчасово припинено роботу пекарні в м. Гайворон Рекомендовані

Фахівці Держпродспоживслужби здійснили позаплановий захід державного нагляду (контролю) на потужності з виробництва хлібобулочних виробів у м. Гайворон, продукцію якої постачають до навчальних закладів. Під час перевірки на виробництві виявили порушення законодавства у сфері безпечності харчових продуктів.

Зафіксовано, що загальний стан виробничих поверхонь незадовільний, обладнання утримується в неналежному санітарному стані; нефасовані вироби після випікання розміщуються на брудних поверхнях, а також відсутній контроль за температурним режимом у холодильній камері, де зберігаються харчові продукти, чим порушено чинне законодавство.

За результатами перевірки та керуючись п.2 ч.4 ст.11, 67 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області зобов’язало фізичну особу-підприємця тимчасово припинити виробництво та обіг харчових продуктів для усунення виявлених порушень згідно з наданим приписом. Ситуація залишається на контролі Держпродспоживслужби Кіровоградщини.

Довідково. Припис – письмова вимога посадової особи органу контролю про усунення порушення. Невиконання припису тягне застосування заходу адміністративного впливу у вигляді штрафу.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

4357646
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1490
1490
4357646

Ваш IP: 3.235.60.197
01-12-2023