В одному з магазинів Світловодського району виявили фальсифіковане масло Рекомендовані

Фахівці Держпродспоживслужби Кіровоградщини здійснили позапланову перевірку продуктового магазину в Світловодському районі. Під час заходу державного нагляду також відібрали зразки харчової продукції, що реалізується в торговельному закладі, для проведення лабораторних досліджень.

Зокрема, дослідження пройшов зразок масла солодковершкового «Селянське» 73 % виробництва ТзОВ «Відді» (Хмельницька область). Згідно з експертним висновком Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби в Полтавській області зазначений продукт не відповідає вимогам ISO 17678:2010 за тригліцеридним складом молочного жиру, що є порушенням ст. 32, 37 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». Тобто, при виробництві використали рослинні жири замість тваринних, що є фальсифікацією продукту.

Керуючись п. 2 ч. 4 ст. 11, ст. 67 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та на підставі отриманих результатів лабораторних досліджень Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області зобов’язало суб’єкта господарювання вилучити зазначений харчовий продукт з обігу в магазині. До того ж для вжиття необхідних заходів реагування матеріали направлені до Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, де знаходяться потужності виробника.

Нагадаємо, що раніше на нашому сайті вже повідомлялося про встановлення невідповідності 17 зразків масла вимогам чинного законодавства. Перевірки торговельних закладів області з лабораторним контролем тривають.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2385873
Сьогодні
Цього місяця
Всього
473
60020
2385873

Ваш IP: 3.237.66.86
29-11-2020