Не всі громадяни, отримавши послуги, є їх споживачами в розумінні Закону України «Про захист прав споживачів» Рекомендовані

До управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби області останнім часом значно частіше стали звертатися телефоном громадяни з питань, що не відносяться до компетенції служби.

Спектр питань, що їх вимагають вирішити громадяни, доволі широкий: від життєзабезпечення обласного центру, дотримання земельного законодавства, ліквідації стихійної торгівлі тощо до якості надання приватних медичних послуг. У всіх цих випадках заявники вважають себе, очевидно, споживачами. Насправді це не так, тобто не в розумінні Закону України «Про захист прав споживачів», яким керуються в своїй роботі спеціалісти структурного підрозділу Головного управління.

Закон України «Про захист прав споживачів» (далі – Закон) регулює відносини між споживачами товарів, робіт і послуг та виробниками і продавцями товарів, виконавцями робіт і надавачами послуг різних форм власності, встановлює права споживачів, а також визначає механізм їх захисту та основи реалізації державної політики у сфері захисту прав споживачів.

Відповідно до п.22 статті 1 Закону споживач - фізична особа, яка придбаває, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, безпосередньо не пов'язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов'язків найманого працівника.

Чинним законодавством про захист прав споживачів передбачено сфери діяльності, на які поширюється дія Закону - торгівлі, громадського харчування, а також послуг (але не медичних, землевпорядних, страхових, мікрокредитування).

Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Отже, питання якості надання послуг приватної медичної практики, дотримання вимог земельного законодавства, життєзабезпечення міста та інші перелічені вище не відносяться до компетенції управління захисту споживачів Головного управління.

Враховуючи це, просимо мешканців м. Кропивницького та населених пунктів області звертатися за адресою, тобто безпосередньо до тих органів державної влади та органів місцевого самоврядування, до компетенції яких відноситься вирішення відповідних питань. Завдяки цьому проблеми і ситуації почнуть вирішуватися швидше, а спеціалісти управління захисту споживачів не відволікатимуться від виконання безпосередніх обов’язків, роз’яснюючи співрозмовникам норми чинного законодавства. Сподіваємось на розуміння.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2385861
Сьогодні
Цього місяця
Всього
461
60008
2385861

Ваш IP: 3.237.66.86
29-11-2020