П’ятьох виробників оштрафували за фальсифікацію молочної продукції Рекомендовані

Держпродспоживслужба України, в тому числі обласне управління на Кіровоградщині, здійснила масштабне дослідження масла солодковершкового щодо наявності фальсифікованої продукції та виявила ряд недобросовісних виробників молочної продукції, які вводили в оману споживачів, видаючи рослинно-молочну суміш за вершкове масло. В деяких випадках вміст немолочних продуктів та рослинних жирів сягав 90-100%. Окрім продажу в магазинах та на оптових ринках, ця продукція постачалась до шкіл, дитсадків, інтернатів та лікарень.

Відповідно до Держстандарту ДСТУ 4399:2005 масло повинно містити в своєму складі лише молочний жир. Будь-які інші домішки (наприклад, рослинний жир) одразу позбавляють продукт назви «вершкове масло».

За результатами здійснених досліджень зразків солодковершкового масла Антимонопольний комітет України прийняв рішення накласти штрафи на недобросовісних виробників:

  • ТОВ«Богодухівський молзавод» (Харківська обл.) – 20,6 млн грн
  • ТОВ«Малороганський молочний завод» (Харківська обл.) – 4,4 млн грн
  • ТОВ«Гайсинський молокозавод» (Вінницька обл.) – 3,6 млн грн
  • ПП«Сімол» (Київська обл.) – 1 млн грн

Тижнем раніше Тимчасовою колегією Комітету було прийнято рішення стосовно ТОВ «Інтер-Мол» (м. Дніпро), яке вчиняло аналогічні дії. Цій компанії доведеться сплатити 968 тис. грн до державного бюджету.

Зазначимо, що на нашому сайті неодноразово повідомлялося про зазначених виробників, зокрема ТОВ «Богодухівський молзавод» та ТОВ «Інтер-Мол» за посиланнями 1, 2, 3, 4, 5, 6.


Читайте також – Постачальники харчових продуктів у навчальні заклади отримали приписи про усунення порушень в сфері безпечності харчових продуктів

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2385750
Сьогодні
Цього місяця
Всього
350
59897
2385750

Ваш IP: 3.237.66.86
29-11-2020