12 листопада – Всесвітній день якості Рекомендовані

Якість нашого життя визначається безліччю факторів. Серед довгого списку важливих позицій істотне значення займає і якість тих товарів і послуг, якими ми користуємося щодня або час від часу. Ні для кого не секрет, що від якості продукції залежить не лише рівень комфорту споживачів, а й їхнє здоров’я та безпека.

Кожен з нас майже щодня стає покупцем. А як часто нам доводилося стикатися або чути про неякісність того чи іншого товару або послуги? І що ж робити, якщо ми не впевнені в якості придбаного нами товару? В такому випадку варто звернутися до компетентного органу, що контролює якість продовольчої та непродовольчої продукції, послуг, які надаються споживачам. Таким органом є Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, яке постійно проводить роботу за зверненнями споживачів та забезпечує безпечність і якість товарів та послуг на споживчому ринку. Адже покращення здоров’я та якості життя населення – основна мета діяльності Держпродспоживслужби області.

Так, з початку року внаслідок розгляду заяв та скарг споживачів фахівцями управління захисту споживачів громадянам повернули кошти за неякісні товари та послуги на суму понад 200 тисяч гривень.

Нагадуємо, що звернутися до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області можна за адресою: вул. Тараса Карпи, 84, м. Кропивницький, 25006; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; тел. (0522) 24 63 36 або залишити онлайн-звернення на офіційному сайті.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2385778
Сьогодні
Цього місяця
Всього
378
59925
2385778

Ваш IP: 3.237.66.86
29-11-2020