Привітання з Днем працівника сільського господарства Рекомендовані

Шановні працівники сільського господарства Кіровоградщини! Щиро вітаю вас із професійним святом!

Україна немислима без родючих чорноземів, високих врожаїв і шанобливого ставлення до трудівників поля. З давніх-давен найбільша цінність для українців – це земля, що є основою добробуту в родині та основою для формування вітчизняної економіки.

Саме агропромисловий комплекс разом із сільськогосподарським машинобудуванням та переробкою розвивається в державі й у нашому регіоні найбільш стрімко. Потенціал, що дарований нам самою природою, помножений на працьовитість людей - дає неабиякі перспективи і сподівання. Освоєння нових технологій обробітку ґрунту, розвиток сільськогосподарської інфраструктури дозволяє хліборобам Кіровоградщини отримувати великі врожаї. Це є можливим в тому числі й завдяки благополучному фітосанітарному стану сільськогосподарських угідь, що є результатом роботи спеціалістів управління фітосанітарної безпеки Держпродспоживслужби Кіровоградщини, які проводять обстеження посівів на заселеність шкідниками та ураженість хворобами, вживають заходи боротьби з карантинними організмами, здійснюють польові оцінювання насінницьких посівів для недопущення в обіг насіння сумнівного походження.

Своєю роботою працівники сільського господарства заслужили на щирі слова подяки – за любов до землі, за наполегливу працю, за терпіння і витримку.

Варто відзначити й прагнення до відродження тваринництва, яке демонструють господарі-сільгоспвиробники області.

Тож нехай і надалі щедро колосяться ниви Кіровоградщини, міцніє здоров’я аграріїв, а трудові успіхи лише примножуються.

 

З повагою

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби

в Кіровоградській області                                                   Ігор Бойчук

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2385846
Сьогодні
Цього місяця
Всього
446
59993
2385846

Ваш IP: 3.237.66.86
29-11-2020