Відзавтра на Кіровоградщині діятиме карантин вихідного дня Рекомендовані

Кабмін опублікував постанову №1100 від 11 листопада 2020 року, якою скасовується адаптивний карантин з поділом на зони і вводиться загальнонаціональний карантин вихідного дня. Відповідний документ розміщено на Урядовому порталі.

Про нововведені обмеження йшла мова на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що пройшло під головуванням. В обговоренні взяв участь начальник обласного управління Держпродспоживслужби Ігор Бойчук.

 

2

 

У період з 00 годин 00 хвилин суботи до 00 годин 00 хвилин понеділка на території України з 14 листопада до 30 листопада 2020 року діятиме такий режим обмежень:

1) у сфері громадського харчування (бари, ресторани, кафе тощо):

- заборонено приймання відвідувачів;

- дозволено адресну доставку замовлень та замовлення на винос.

2) торговельно-розважальні центри - ТРЦ

- заборонено приймання відвідувачів;

3) інші заклади розважальної діяльності

- заборонено приймання відвідувачів;

4) діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення

- заборонено приймання відвідувачів за наступними виключеннями:

- дозволено торгівлю продуктами харчування (торговельні площі, не менше 60% призначено для торгівлі продуктами харчування, а також пальним, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами);

- дозволено надання фінпослуг, діяльність фінустанов, інкасація та перевезення валютних цінностей, операторів поштового зв’язку, медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів;

- дозволено торговельну діяльність із здійсненням адресної доставки замовлень;

5) заборонено (з виключеннями) діяльність закладів культури і проведення культурних масових заходів

- дозволено роботу суб’єктів господарювання, пов’язану з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- та відеозйомки, за умови обмеження доступу до місця зйомки (знімального майданчика) сторонніх осіб та використання персоналом (крім акторів під час знімального процесу), залученим до виробництва аудіовізуального твору, респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно. Діяльність суб’єктів господарювання, пов’язана з виробництвом аудіовізуальних творів, не є масовим заходом;

6) спортивним залам, фітнес-центрам, басейнам заборонено приймати відвідувачів.

Водночас закладам, які не підпадають під заборону на здійснення діяльності в вихідні, рекомендовано визначити дві години (з 10:00 до 12:00) для пріоритетного обслуговування громадян похилого віку та людей з інвалідністю.

 

3

 

Окреме роз’яснення Ігор Бойчук надав стосовно функціонування ринків. Так, відповідно до постанови, в вихідні на ринках дозволено здійснювати реалізацію лише продуктів харчування, здійснювати продаж промислової групи товарів заборонено. Також керівник Держпродспоживслужби наголосив, що торговельні заклади, в яких наявні харчові продукти, однак для їхнього продажу відведено менше 60% площі закладу, підпадають під заборону роботи.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

4204193
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1176
8886
4204193

Ваш IP: 44.200.117.166
30-09-2023