Карантин вихідного дня на Кіровоградщині: чи всі об’єкти дотримувалися обмежень Рекомендовані

Фахівці Держпродспоживслужби області спільно з представниками Нацполіції протягом вихідних 14-15 листопада здійснили 1 045 обстежень суб’єктів господарювання щодо дотримання ними протиепідемічних вимог, на частині об’єктів встановили порушення. Зокрема, не всі підприємці дотрималися заборони працювати - частина магазинів промислової групи, побутової техніки та хімії, засобів зв’язку, непродовольчі магазини торгових мереж тощо, ринки з промисловою групою товарів у м. Кропивницький (2), м. Світловодськ (1) та в Долинському районі (1) працювали в звичайному режимі. Попри заборону приймав відвідувачів і дитячий розважальний комплекс у Кропивницькому. Відповідні заходи реагування були вжиті Нацполіцією.

 

2

 

До того ж порушення були й у тих закладах, яким дозволено працювати під час карантину вихідного дня. Під час рейдів фахівці встановили, що на частині об’єктів відвідувачі допускаються без одягнутих засобів індивідуального захисту, не проводиться температурний скринінг працівників, порушується соціальна дистанція, нерегулярно проводиться дезінфекційна обробка поверхонь тощо. За недотримання правил карантину працівники Держпродспоживслужби склали на суб’єктів господарювання 5 протоколів про адміністративне правопорушення (три магазини продовольчих товарів (Олександрійський район та м. Олександрія, ринок в Долинському районі, магазин непродовольчих товарів в Олександрійському районі).

 

3

 

Нагадаємо, що 11 листопада Кабмін прийняв рішення про запровадження в Україні додаткових карантинних обмежень у вихідні дні. Окрім низки заборон, відповідно до постанови в вихідні на ринках дозволено реалізовувати лише продукти харчування, здійснювати продаж промислової групи товарів заборонено. Що ж стосовно торговельних закладів, в яких наявні харчові продукти, однак для їхнього продажу відведено менше 60% площі закладу,- такі об’єкти підпадають під заборону роботи. Детальніше читайте за цим посиланням.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2385879
Сьогодні
Цього місяця
Всього
479
60026
2385879

Ваш IP: 3.237.66.86
29-11-2020