З початку карантину до Держпродспоживслужби області надійшло більше 100 скарг на недотримання протиепідемічних правил Рекомендовані

До Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області за період дії карантину надійшло 124 звернення громадян щодо недотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог. Найбільше звернень надійшло від жителів м.Кропивницький – 68, м.Світловодськ – 13, м.Олександрія – 6, Добровеличківський район - 5, Знам’янський та Новомиргородський райони – по 4, Долинський, Гайворонський, Кропивницький райони – по 3, Компаніївський, Голованівський, Новоукраїнський, Онуфріївський райони – по 2, Благовіщенський, Бобринецький, Маловисківський, Олександрівський, Олександрійський, Петрівський та Новоархангельський райони – по 1 зверненню.

Найбільша кількість звернень стосуються допуску в приміщення відвідувачів без засобів індивідуального захисту; відсутність температурного скринінгу працівників перед початком роботи; продавці перебувають на робочому місці без масок, екранів та рукавичок; одночасне перебування в магазинах великої кількості покупців та недотримання дистанції між ними; непроведення дезінфекції в закладах при виявленні випадків захворювання на коронавірус; недотримання самоізоляції; порушення карантинних вимог при перевезенні пасажирів в громадському транспорті; відсутність санітайзерів з антисептиком та одноразових рукавичок у супермаркетах; продовження навчального процесу в закладах при виявленні випадків захворювання працівників на коронавірусну хворобу COVID-19.

Під час розгляду звернень громадян не всі порушення підтвердилися, тим не менш фахівці склали 3 протоколи про адміністративне правопорушення. З усіма суб’єктами господарювання проводилась роз’яснювальна робота щодо профілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Нагадаємо, що відповідно до ч. 1 ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення правил карантину передбачені штрафні санкції в сумі від 17 000 до 34 000 грн, а для посадових осіб – від 34 000 до 170 000 грн. За ч. 2 ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення режиму використання захисної маски штраф у розмірі від 170 до 255 гривень.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

3779580
Сьогодні
Цього місяця
Всього
996
996
3779580

Ваш IP: 18.232.179.5
01-02-2023