Протягом святкових і вихідних днів спеціалісти Держпродспоживслужби області здійснили майже 2 тисячі обстежень об’єктів на дотримання протиепідемічних вимог Рекомендовані

Задля зменшення ризиків поширення захворюваності на COVID-19 та сезонні інфекції фахівці Держпродспоживслужби Кіровоградщини спільно з представниками Нацполіції продовжують здійснювати перевірки суб’єктів господарювання на дотримання ними протиепідемічних вимог. Протягом святкових і вихідних 19 - 20 та 25 - 27 грудня спеціалісти здійснили 1991 обстеження, при 189 (9,5 %) обстеженнях виявили порушення протиепідемічних заходів.

Суб’єктам господарювання надано 189 попереджень про необхідність дотримання санітарних та протиепідемічних заходів та пропозицій щодо усунення порушень, а також складено 13 протоколів про адміністративне правопорушення. Окрім того, щодо 28 випадків порушень проінформовано органи місцевої виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, а також правоохоронні органи для вжиття додаткових заходів реагування в межах повноважень.

Серед виявлених порушень найчастішими є: не проводиться температурний скринінг працівників; деякі продавці та відвідувачі без засобів індивідуального захисту; потребує поновлення розмітка соціального дистанціювання; наявне скупчення покупців біля кас; відсутність дезінфікуючих засобів; використання багаторазових рушників та брускового мила для особистої гігієни працівників тощо.

Такі порушення зафіксували на агропродовольчих ринках, в перукарнях та салонах краси, на об’єктах торгівлі продовольчими/непродовольчими товарами та в закладах громадського харчування. Найменше порушень виявляється в готелях та на громадському транспорті. Рейдові обстеження тривають.

Попереду – низка зимових свят. Держпродспоживслужба Кіровоградщини нагадує, що згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 заборонено перебувати в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно. Також забороняється проведення дискотек, робота розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо) з організацією дозвілля, у тому числі проведення святкових заходів, банкетів, майстер-класів, публічних подій, проводити масові заходи з кількістю присутніх більше 20 осіб.

Окрім цього, з 19 грудня 2020 року в Україні діють нові обмеження, запроваджені Урядом. Забороняється проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності відвідувачів; проведення в розважальних закладах та закладах громадського харчування святкових заходів, бенкетів, майстер-класів, публічних подій; приймання відвідувачів у музеях, на виставках, в галереях тощо, якщо в залах присутні більше однієї особи на 10 кв. метрів; робота закладів громадського харчування з 23:00 до 7:00 (крім доставки та замовлень на винос). Проведення розрахункових операцій припиняється після 22:00.

У ніч з 31.12.2020 на 01.01.2021 робота ресторанів та кафе буде дозволена до 07:00; релігійні заходи можна проводити в приміщенні за умови присутності не більше однієї особи на 5 кв. метрів, на відкритому повітрі - за умови недотримання дистанції 1,5 метра між присутніми.

Напередодні новорічних свят Держпродспоживслужба області нагадує суб’єктам господарювання та населенню про обов’язкове дотримання вимог карантину та «маскового режиму» для упередження поширення COVID-19. У зв’язку з цим на свята будуть проводитись перевірки спільно з Нацполіцією.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2465171
Сьогодні
Цього місяця
Всього
306
24948
2465171

Ваш IP: 3.227.247.17
16-01-2021