Понад 800 гривень за дитячу іграшку неналежної якості повернули споживачці Рекомендовані

Новорічні та різдвяні свята – це період подарунків. По-особливому цих свят чекають дітлахи, адже сподіваються отримати нову іграшку. На свій новорічний подарунок очікував і маленький житель м. Олександрія, для якого мама завчасно придбала радіокеровану машинку на акумуляторі HB-DK 1803 (виробництво Китай) в торговельному закладі. Перед використанням жінка виконала всі умови інструкції, а саме: 6 годин заряджала акумулятор іграшки. Однак, того ж самого дня, коли машинку ввімкнули, вона почала диміти.

Споживачка одразу звернулася до магазину, де їй продали неякісний товар, натомість отримала відповідь - прийти після Нового року. Коли жінка вдруге прийшла до торговельного закладу, повертати кошти або ж замінити іграшку працівники відмовилися.

З такою проблемою жінка звернулася до фахівців управління захисту споживачів Держпродспоживслужби Кіровоградщини. Під час розгляду звернення спеціалістами Держпродспоживслужби суб’єкт господарювання повернув жінці повну суму вартості товару (872 грн).

Звертаємо увагу споживачів: при виборі іграшки необхідно враховувати такі показники, як запах, вигляд та міцність виробу. Також варто обирати іграшки за віковими категоріями, адже вимоги до іграшок для дітей віком до трьох років і після трьох років відрізняються.

Становити небезпеку можуть іграшки з блоками живлення. Якщо кришка акумулятора легко відкривається без використання інструментів, дитина може отримати доступ до батарейок. У свою чергу, батарейки несуть загрозу хімічного впливу на дитину, а металеві кріплення можуть містити надмірну кількість нікелю.

Щоб отримати консультацію кваліфікованих фахівців у сфері захисту споживачів, звертайтеся за тел.: (0522) 32 14 58, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2635848
Сьогодні
Цього місяця
Всього
657
37547
2635848

Ваш IP: 100.26.179.251
21-04-2021