Порятунок друзів наших менших – покликання спеціалістів ветеринарної медицини Рекомендовані

Майже кожна родина в країні має домашнього улюбленця, який повністю довіряє себе і своє життя господарям. На жаль, він не може поскаржитися на хвороби чи попросити про допомогу, тож власникам слід ретельно слідкувати за самопочуттям тварини.

Установи ветеринарної медицини Держпродспоживслужби Кіровоградщини пропонують широкий спектр ветеринарних послуг, зокрема:

  • консультація лікаря ветеринарної медицини;
  • вакцинація тварин;
  • лабораторно діагностичні дослідження;
  • чіпування, оформлення ветеринарних паспортів;
  • терапевтичні маніпуляції (внутрішньовенне введення ліків, обробка ран тощо);
  • хірургічна допомога різного ступеня складності;
  • дезінфекція, дезінсекція та дератизація приміщень.

Крім цього, до фахівців ветеринарної медицини обов’язково необхідно звертатися в разі необхідності надання невідкладної лікувальної допомоги. Так, до фахівців у сфері ветеринарної медицини Держпродспоживслужби в Олександрівському районі звернулися власники собаки, яка потребувала рододопомоги. Фахівці вчасно відреагували, завдяки чому і собака, й новонароджені цуценята на даний час здорові та перебувають в задовільному стані. Допомоги фахівців потребував ще один собака, який внаслідок нещасного випадку отримав вогнепальне поранення. Ветеринарні лікарі надали тварині хірургічну допомогу, витягли дріб від рушниці з тіла собаки, обробили рану. Загрози для життя собаки немає.

Звертаємося до всіх власників домашніх улюбленців: якщо вам необхідна консультація чи допомога кваліфікованого лікаря ветеринарної медицини – звертайтеся до державних установ ветеринарної медицини Держпродспоживслужби області, контакти яких за цим посиланням.

Детальніше про послуги, що надаються в державних лікарнях ветеринарної медицини, лабораторіях, на агропродовольчих ринках, та їх вартість згідно з державними тарифами читайте тут. 

2   3

5  6

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2465233
Сьогодні
Цього місяця
Всього
368
25010
2465233

Ваш IP: 3.227.247.17
16-01-2021