Версія для друку

Продовжується розслідування спалаху гострої кишкової інфекції в ЗНЗ №8 у Кропивницькому Рекомендовані

Станом на 3 лютого серед дітей, які відвідують загальноосвітній навчальний заклад, нових випадків захворювання не зареєстровано. Семеро учнів, яким було встановлено діагнози харчова токсикоінфекція (4), гастроентероколіт (3), почуваються задовільно і перебувають вдома під наглядом сімейних лікарів. З 29 січня по 3 лютого навчально-виховний процес для молодшої школи та робота харчоблоку в закладі були призупинені – учнів перевели на дистанційну форму навчання. За цей час в ЗНЗ провели генеральне прибирання та заключну дезінфекцію на харчоблоці, в санвузлах, класних приміщеннях початкової школи, замінено прибиральний інвентар, ємності для рідкого мила, вилучений з використання надщерблений посуд, проведено гігієнічне навчання з працівниками харчоблоку, встановлено гігрометр в коморі для зберігання продуктів, усунуті інші недоліки.

Згідно з результатами лабораторних досліджень готових страв та змивів з поверхонь (столи, посуд, розробні дошки), які відбиралися на харчоблоці закладу під час позапланової перевірки та досліджувалися в Кіровоградській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби, встановлено невідповідності. У 3 пробах готових страв та в 6 змивах з поверхонь були виділені бактерії групи кишкової палички, перевищений вміст загальної кількості мезофільних аеробних та факультативно-анаеробних мікроорганізмів (МАФАМ) та патогенний стафілокок.

За результатами санітарно-епідеміологічного розслідування та здійсненого позапланового заходу будуть вжиті заходи адміністративного впливу та притягнуто до відповідальності винних осіб.

Водночас згідно з результатами Кіровоградської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби яйця курячі харчові столові 1-ої категорії, відібрані в закладі, за мікробіологічними показниками не відповідають вимогам ДСТУ 5028:2008 «Яйця курячі харчові. Технічні умови». Це є порушенням ст. 32, 37 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». На підставі отриманих результатів лабораторних досліджень Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області винесло рішення про вилучення партії яєць з обігу в закладі освіти. До того ж за результатами позапланової перевірки харчоблоку винесено припис щодо усунення порушень вимог законодавства у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів.

Матеріали справи передані в Головне управління Національної поліції в області. Розслідування випадків ГКІ, протиепідемічні та профілактичні заходи з локалізації та ліквідації спалаху в загальноосвітньому навчальному закладі продовжуються.

Враховуючи результати санітарно-епідеміологічного розслідування, позапланового інспектування харчоблоку та результати лабораторних досліджень управлінню освіти Міської ради міста Кропивницького рекомендовано ініціювати проведення в закладах освіти позапланового гігієнічного навчання з працівниками харчоблоків, посилити контроль за технологією приготування страв, дотриманням виробничої та особистої гігієни на харчоблоці, прийманням харчових продуктів та продовольчої сировини (документи, температурний режим тощо).