Карантин: Кабмін уточнив вимоги для освітніх і культурних заходів Рекомендовані

Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови №1236 від 9 грудня 2020 року «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Згідно з новою редакцією підпункту 8 пункту 2 цієї постанови уточнено карантинні вимоги до проведення культурних, освітніх, публічно-наукових та професійно-тематичних заходів. Зокрема дозволено приймання відвідувачів суб’єктами діяльності у сфері культури та з проведення публічних наукових, освітніх та професійних тематичних заходів з наповненістю залів не більше 50 відсотків місць (розміщення здійснюється з вільним місцем поруч, спереду та позаду) в кожному окремому залі. У разі, коли організатори не забезпечують можливість розміщення, необхідно обмежити кількість відвідувачів з розрахунку одна особа на 5 квадратних метрів площі споруди чи приміщення.

Нагадаємо, що моніторингові групи у складі представників Держпродспоживслужби та Національної поліції продовжують перевіряти роботу суб’єктів господарювання відповідно до вимог постанови Кабміну. За період карантину (з 19 березня 2020 року) проведено понад 46 000 обстежень. За порушення карантину суб’єктам господарювання надано попередження та пропозиції щодо усунення порушень, також спеціалісти Держпродспоживслужби області склали 372 протоколи за статтею 44-3 Кодексу України про адмінправопорушення.

Звертаємося до мешканців області: дотримуйтесь протиепідемічних правил, використовуйте захисні маски та антисептики для рук. Відповідальне ставлення до протиепідемічних заходів дозволить в рази знизити ризики зараження коронавірусною інфекцією.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2548734
Сьогодні
Цього місяця
Всього
2411
2411
2548734

Ваш IP: 3.236.175.108
01-03-2021