Передумовою належної роботи придбаного товару є наявність повної інформації для споживача про вимоги до його використання Рекомендовані

До управління захисту споживачів Держпродспоживслужби Кіровоградщини звернувся мешканець м. Олександрія зі скаргою на дії суб’єкта господарювання щодо продажу йому неякісної деталі до автомобіля. В ході позапланової перевірки суб’єкта господарювання посадові особи Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області встановили, що під час продажу товару споживачу не надали відповідну інформацію щодо обов’язкового встановлення датчику масової витрати повітря в умовах станції технічного обслуговування автомобілів, а також про гарантійний термін товару.

Це є порушенням вимог статті 15 Закону України «Про захист прав споживачів», яка встановлює, що інформація про товар доводиться до відома споживачів виробником (виконавцем, продавцем) у супровідній документації, що додається до продукції, на етикетці, а також у маркуванні чи іншим способом (у доступній наочній формі), визначеним відповідними нормативно-правовими актами, у тому числі технічними регламентами, або прийнятим для окремих видів продукції чи в окремих сферах обслуговування.

У зв’язку з ненаданою споживачеві інформацією про спосіб встановлення датчика в автомобіль, чоловік не мав можливості під’єднати його належним чином та використовувати товар. Враховуючи результати перевірки та допущені порушення законодавства, суб’єкт господарювання повернув споживачеві кошти за продукцію в сумі 1400 грн.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2548703
Сьогодні
Цього місяця
Всього
2380
2380
2548703

Ваш IP: 3.236.175.108
01-03-2021