За ненадання споживачці інформації про товар суб’єкту господарювання винесено припис, яким зобов’язано усунути порушення

До Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області звернулася мешканка обласного центру зі скаргою на те, що коли в одному з магазинів міста вона купувала маску (респіратор захисний), то в торговельному закладі їй не надали необхідну, доступну, достовірну та своєчасну інформацію про товар.

На пакуванні маски, яка коштувала 15 грн 90 коп., не було жодного слова про її виробника, матеріал, з якого виготовлена, дату виробництва, термін придатності тощо.

Відповідно до частини першої статті 15 Закону України «Про захист прав споживачів» споживач має право на одержання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про продукцію, що забезпечує можливість її свідомого і компетентного вибору. Інформація повинна бути надана споживачеві до придбання ним товару чи замовлення роботи (послуги).

Інформація, передбачена частиною першою цієї статті, доводиться до відома споживачів виробником (виконавцем, продавцем) у супровідній документації, що додається до продукції, на етикетці, а також у маркуванні чи іншим способом (у доступній наочній формі), визначеним відповідними нормативно-правовими актами, у тому числі технічними регламентами тощо.

Під час позапланової перевірки в магазині спеціалісти управління захисту споживачів Головного управління встановили порушення вимог зазначеної вище статті Закону України «Про захист прав споживачів» у частині відсутності необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про товар. Це стало підставою для винесення суб’єкту господарювання припису із зобов’язанням усунути виявлені порушення у визначений термін.

445454

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

3147251
Сьогодні
Цього місяця
Всього
207
43608
3147251

Ваш IP: 52.203.18.65
26-01-2022