Про вимоги законодавства – представникам закладів ресторанного господарства Рекомендовані

Спеціалісти Кропивницького управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області взяли участь у робочій зустрічі з керівниками закладів ресторанного господарства м. Кропивницький.

На зібранні фахівці висвітлили питання обов’язкового дотримання встановлених протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування на період карантину, а також правил індивідуальної та виробничої гігієни.

2 після 2 абзацу

Головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Кропивницького управління Держпродспоживслужби Тамара Третяк нагадала присутнім про ці рекомендації з профілактики ГРВІ та інших інфекційних хвороб, а також звернула увагу на заходи, яких необхідно вживати в закладах громадського харчування. Зокрема проводити необхідну термічну обробку продуктів тваринного походження, дотримуватися технологій приготування страв, мінімізувати миття посуду ручним способом та не допускати до робочого процесу працівників з симптомами вірусних захворювань.

Окремо доповідач зупинилася на протиепідемічних вимогах до роботи кафе та прийому відвідувачів, що діють нараз, і поінформувала про заходи, які вимагатимуться при посиленні карантину та переході області в «червону» зону. Ознайомитися з вимогами постанови Головного державного санітарного лікаря України стосовно роботи закладів громадського харчування можна за посиланням.

3 після 4 абзацу

Про необхідність створення умов для безпечного харчування громадян розповів Олександр Сіленко – начальник Кропивницького управління Держпродспоживслужби. Він поінформував про основні вимоги законодавства у сфері безпечності харчових продуктів, акцентував на відповідальності підприємців за порушення, що виявляють спеціалісти під час перевірок. Доповідач також повідомив про результати роботи Держпродспоживслужби щодо виявлення фальсифікованої продукції та наголосив на тому, що всі суб’єкти господарювання, які здійснюють обіг харчових продуктів, повинні мати документи про походження продуктів, товарно-транспортні накладні тощо.

5  6

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2635716
Сьогодні
Цього місяця
Всього
525
37415
2635716

Ваш IP: 100.26.179.251
21-04-2021