Про харчову безпеку та систему НАССР розповіли спеціалісти Держпродспоживслужби кухарям закладів освіти Кропивницького Рекомендовані

Кухарі навчальних закладів м. Кропивницький розпочали п’ятиденний курс підвищення рівня професійної кваліфікації на тему «Харчова безпека та система НАССР в закладах освіти». З метою поліпшення поінформованості кухарів спеціалісти Держпродспоживслужби Кіровоградщини розповіли про методи покращення якості харчування дітей, профілактики харчових отруєнь, виключення недобросовісних суб’єктів господарювання з ланцюга постачання харчових продуктів до навчальних закладів, поліпшення матеріально-технічної бази харчоблоків.

2 після 1 абзацу Начальник відділу безпечності харчових продуктів управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Руслан Крайносвіт детально ознайомив присутніх із Законами України №771 «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та №2042 «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, ветеринарну медицину та благополуччя тварин».

3 після 2 абзацу

Перед учасниками навчального курсу також виступив начальник Кропивницького міського управління Олександр Сіленко. Він звернув увагу на основні вимоги щодо утримання приміщень харчоблоку, поводження з харчовими відходами, миття кухонного та столового посуду, технології приготування страв тощо. Окрім того доповідач наголосив на необхідності дотримання температурних режимів у холодильних камерах, веденні журналу температурного режиму зберігання харчових продуктів та дотриманні гігієни персоналу задля унеможливлення випадків гострих кишкових інфекцій в організованих дитячих колективах.

Учасники зібрання обговорили інші деталі організації харчування у закладах освіти міста й напрацювали шляхи удосконалення цього процесу.

4 вкінець  5 вкінець

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2635853
Сьогодні
Цього місяця
Всього
662
37552
2635853

Ваш IP: 100.26.179.251
21-04-2021