Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки обговорили актуальні питання діяльності Рекомендовані

Управління фітосанітарної безпеки Держпродспоживслужби в області спільно з фахівцями ДУ «Кіровоградська фітолабораторія» провели онлайн-навчання для спеціалістів напрямку.

На заході обговорили питання реалізації наказу Мінекономіки від 22 лютого 2021 р. №343 «Про затвердження Методів інспектування, огляду, у тому числі відбору зразків, та проведення фітосанітарної експертизи (аналізів)». З відповідною презентацією виступила начальниця управління фітосанітарної безпеки Тетяна Лапицька. Вона роз’яснила основні нововведення згідно з наказом та відповіла на питання учасників навчання.

2

Також під час наради висвітлювались питання щодо внесення змін до Порядку оформлення державними інспекторами матеріалів про адміністративні правопорушення та єдиних справ; проведення роз’яснювальної роботи з сільгоспвиробниками стосовно обов’язковості проходження навчання по техніці безпеки при роботі з пестицидами та агрохімікатами з метою попередження отруєння бджіл, людей та навколишнього середовища; планування роботи управління щодо проведення обстежень підприємств, що включені в реєстр осіб, які здійснюють господарську діяльність з виробництва та маркування дерев'яного пакувального матеріалу тощо.

3  4

5

 

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2635837
Сьогодні
Цього місяця
Всього
646
37536
2635837

Ваш IP: 100.26.179.251
21-04-2021