Працівники Держпродспоживслужби - за турботу про довкілля Рекомендовані

Весна – саме час зайнятися благоустроєм та навести лад вдома, біля двору, на прибудинковій території тощо. Чистота нашої планети в наших руках. Зберегти красу природи, сприяти її оновленню - завдання кожної людини. Кожен може долучитися до збереження навколишнього середовища і лише спільними зусиллями зможемо навести лад біля своїх домівок та в населених пунктах.

Так, спеціалісти Кропивницького та Голованівського управлінь Держпродспоживслужби Кіровоградщини вже навели лад біля управлінь. Вони прибрали прилеглу територію від сухої рослинності, впорядкували газони, побілили та обкопали дерева, довели до ладу інші зелені насадження. Управлінці працювали дружно і злагоджено, наводячи лад на своїй території, щоб вона розквітла свіжими яскравими барвами.

Відомо, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Почнімо з себе й разом пишатимемося чистим і здоровим довкіллям! Прості та дієві поради про те, з чого варто починати, щоб дбати про природу, читайте на нашому сайті за цим посиланням.

2  3

4  5

6  8

7

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2635697
Сьогодні
Цього місяця
Всього
506
37396
2635697

Ваш IP: 100.26.179.251
21-04-2021