Представникам готельного бізнесу ще раз нагадали про дотримання протиепідемічних заходів Рекомендовані

Спеціалісти Кропивницького управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області взяли участь у робочій зустрічі нараді з представниками готельного бізнесу м. Кропивницький.

Головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Кропивницького управління Держпродспоживслужби Тамара Третяк поінформувала присутніх про стрімке збільшення інфікованих COVID-19 та наголосила на необхідності дотримання санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів.

22

Зокрема, Тамара Третяк звернула увагу на вимоги постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 №22 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в готелях на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)». Доповідач наголосила, що найперше, що необхідно зробити для організації безпечної роботи готелів, - відслідковувати стан здоров’я працівників. Так, відповідно до вимог, у готелях має бути визначена відповідальна особа, яка проводить температурний скринінг усім працівникам перед початком робочої зміни. Працівники, в яких при проведенні температурного скринінгу виявлено температуру тіла понад 37,2°C або ознаки респіраторних захворювань, не допускаються до виконання обов’язків.

3

Окрім того адміністрація готелю повинна забезпечити постійну наявність рідкого мила, антисептиків і паперових рушників в санвузлах номерів і санвузлах загального користування. Використання багаторазових рушників заборонено.

4

Для працівників готелю треба забезпечити наявність п'ятиденного запасу засобів індивідуального захисту та контролювати їх правильне використання (маска повинна покривати рот і ніс).

З повним текстом постанови можна ознайомитися за посиланням. 

 

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2635737
Сьогодні
Цього місяця
Всього
546
37436
2635737

Ваш IP: 100.26.179.251
21-04-2021