Споживачці повернуто кошти за неякісний смарт-годинник Рекомендовані

До управління захисту споживачів Держпродспоживслужби області звернулася мешканка м. Кропивницький зі скаргою на те, що в одному з магазинів міста вона придбала вологостійкий дитячий смарт-годинник, який виявився неякісним.

Зі слів заявниці, недолік проявився у вигляді конденсату всередині годинника. Жінка звернулася до магазину з метою гарантійного ремонту пристрою, однак отримала відмову сервісного центру. У висновку було зазначено, що споживачем порушені правила виробника, а саме: наявність вологи всередині годинника. Однак, в описі гаджета вказано, що годинник вологостійкий та має ступінь захисту купання/пірнання.

В ході розгляду звернення спеціалістами управління захисту споживачів суб’єкт господарювання повернув жінці повну суму вартості товару 1 599 грн.

Звертаємо увагу споживачів, що Законом України «Про захист прав споживачів» передбачено, що у разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та у строки, що встановлені законодавством, має право вимагати:

1) пропорційного зменшення ціни;

2) безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк;

3) відшкодування витрат на усунення недоліків товару.

У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару (продавця, виконавця), або фальсифікації товару, підтверджених за необхідності висновком експертизи, споживач має право за своїм вибором вимагати від продавця або виробника:

1) розірвання договору та повернення сплаченої за товар грошової суми;

2) вимагати заміни товару на такий же товар або на аналогічний, з числа наявних у продавця (виробника).

Нагадаємо, що при Держпродспоживслужбі Кіровоградщини діє Консультаційний центр захисту прав споживачів. Для отримання консультацій з питань захисту прав споживачів, допомоги в оформленні заяв відповідно до встановлених вимог законодавства, у випадку порушення ваших прав як споживача звертайтеся:

  • за телефоном: (0522) 32 14 58
  • за адресою: м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84, кабінет 410
  • на електронну поштову скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2635683
Сьогодні
Цього місяця
Всього
492
37382
2635683

Ваш IP: 100.26.179.251
21-04-2021