Вилучення продукції та штраф – такі результати перевірки молочного кіоску в Кропивницькому Рекомендовані

Недотримання вимог законодавства у сфері безпечності харчових продуктів зафіксували спеціалісти Кропивницького управління Держпродспоживслужби Кіровоградщини під час перевірки кіоску, що реалізовує молочні продукти, в м. Кропивницький.

Так, в обігу закладу торгівлі реалізовувалася фасована молочна продукція, з відсутніми супровідними документами та маркуванням, що є обов’язковим. Зокрема не були зазначені дані про:

  • назву харчового продукту;
  • мінімальний термін придатності або дату «вжити до»;
  • умови зберігання;
  • найменування та місце знаходження виробника/оператора ринку харчових продуктів, відповідального за інформацію про харчовий продукт, що зазначається на зовнішній упаковці харчового продукту або документа, що його супроводжує.

Цим самим не забезпечено виконання вимог Закону України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів». Мова йде про масло, сметану, бринзу, вершки, сири кисломолочний, «Адегейський» та «Сулугуні» загальною вагою 52,6 кг.

За результатами перевірки Головний державний ветеринарний інспектор області виніс рішення про вилучення вказаної продукції з реалізації та постанову про накладення штрафу на суб’єкта господарювання в розмірі 18 000 грн.

Нагадаємо: 6 грудня 2018 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів», який набув чинності через 6 місяців з дня його офіційного опублікування. Цей закон встановлює засади надання споживачам інформації про харчові продукти з метою забезпечення захисту здоров’я громадян і задоволення їх потреб. Він регламентує вимоги до інформації, яка має зазначатися на етикетках продуктів харчування - визначає, яка інформація має бути відображена обов’язково та яка може надаватися в добровільному порядку. Детальніше читайте на нашому сайті за цим посиланням.

 Читайте також – За порушення законодавства в сфері безпечності харчових продуктів суб’єкти господарювання сплатили майже 400 тис. грн.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

3563547
Сьогодні
Цього місяця
Всього
199
40799
3563547

Ваш IP: 3.235.173.74
26-09-2022