Версія для друку

Держпродспоживслужба Кіровоградщини оголошує конкурс на зайняття посад у сфері захисту прав споживачів Рекомендовані

Захист прав споживачів – це гарантований законом контроль за якістю і безпечністю продукції та всіх видів послуг і робіт. Створення умов для забезпечення громадян якісними товарами та послугами, підвищення поінформованості щодо своїх прав як споживачів є одними із основних напрямів роботи управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Запрошуємо небайдужих, тих, хто готовий працювати заради встановлення конституційних гарантій захисту прав споживачів, для участі в конкурсі на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» та «В»:

  • завідувача сектору метрологічного нагляду управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області;
  • головного спеціаліста відділу ринкового нагляду управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області;
  • головного спеціаліста відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області(дві посади, з них одна тимчасово вакантна).

У конкурсі можуть брати участь особи, які вільно володіють українською мовою та мають вищу освіту ступеня не нижче магістра за спеціальністю «Економіка» або «Правознавство».

Кандидати на посади, які бажають взяти участь у конкурсі, в термін до 23 вересня 2021 року подають через Єдиний портал вакансій державної служби такі документи:

1) заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 2 до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року №246 (далі-Порядок);

2) резюме за формою згідно з додатком 2-1 до Порядку;

3) заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

3-1) копію Державного сертифіката про рівень володіння державною мовою (витяг з реєстру Державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою), що підтверджує рівень володіння державною мовою, визначений Національною комісією зі стандартів державної мови;

Необов’язково, але можливо подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим вимогам, зокрема стосовно попередніх результатів тестування, досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

На електронні документи, надіслані черезЄдиний портал вакансій державної служби, накладається кваліфікований електронний підпис кандидата.

Тестування та співбесіда проходитимуть о 10:00 28 вересня 2021 року за фізичної присутності кандидатів у приміщенні Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області за адресою: м. Кропивницький, вул. Т. Карпи, 84.

Детільніше про умови конкурсу та посадові обов’язки – за посиланням 

Телефон для довідок: (0522) 32-26-40; е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.