Версія для друку

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на ботулізм ускладнюється Рекомендовані

За 8 місяців 2021 року в Україні від ботулізму постраждало 57 осіб (в 2020 – 50 осіб). 7 постраждалих, на жаль, померли внаслідок захворювання. Більшу частину випадків ботулізму пов’язують із вживанням консервації домашнього приготування (гриби, м’ясна продукція) та рибних продуктів, які були приготовлені самостійно або придбані у невідомих осіб в місцях стихійної торгівлі.

Наразі ж легку форму захворювання на ботулізм з офтальмоплегічним синдромом на підставі загальної клінічної картини підозрюють у 22-річної жительки м. Знам’янка. Зі скаргами на погіршення самопочуття до інфекційного відділення міської лікарні жінка звернулася 1 вересня, а ознаки хвороби, як з’ясувалося, відчула на декілька днів раніше. Для підтвердження діагнозу біоматеріал направили на лабораторне дослідження, а пацієнтці надали первинну медичну допомогу. На жаль, потерпіла не пройшла повний курс лікування й того ж дня залишила лікарню, щойно відчувши полегшення симптомів.

Виникнення захворювання потерпіла пов’язує із вживанням риби, придбаної протягом 21-23 серпня в торговельному закладі, а саме: копчений хребет лосося, в’ялений та сушений лящ. Фахівці Головного управління та Знам’янського управління Держпродспоживслужби області оперативно здійснили перевірку закладу торгівлі в м. Знам’янка. Перевірялися зокрема умови реалізації рибної продукції, з’ясовувалися постачальники та виробники. Розслідування випадку підозри на ботулізм триває. До того ж в області вже зареєстрований один випадок ботулізму в м. Знам’янка, пов’язаний зі споживанням рибної продукції.

Довідково. Ботулізм - це харчове отруєння, зумовлене споживанням продуктів, в яких накопичилися ботулотоксини.

Збудник ботулізму - Clostridium botulinum - широко поширений у природі з постійним місцем існування в ґрунті, утворює спори, надзвичайно стійкі до впливу хімічних і фізичних факторів (витримують кип’ятіння протягом 5 годин і гинуть при 120°С через 30 хвилин). Бактерії містять одну з найсильніших у природі отрут - ботулотоксин. Його смертельна доза для людини становить лише 0,3 мкг.

Причиною ботулізму найчастіше стають продукти домашнього консервування - м'ясо, риба, гриби, інші овочі. Потенційно небезпечними є усі консервовані продукти, які були погано вимиті, неправильно/недостатньо термічно оброблені, транспортувались або зберігались неналежним чином. Навіть консерви, у яких все гаразд з терміном придатності, виглядом і смаком, можуть бути зараженими: ботулізм не можна визначити за кольором або смаком, мікроорганізм, який спричиняє хворобу, не псує продукти.

Також ботулізм може виникнути внаслідок споживання в'яленої чи копченої риби та будь-яких виробів з м'яса (ковбаси, шинки тощо). Найчастіше причиною ботулізму стають в'ялені або копчені продукти домашнього приготування, проте реєструються і випадки хвороби після вживання продуктів, вироблених у промислових умовах, особливо невипотрошеної риби. Це трапляється у випадку недотримання відповідних вимог під час заготівлі, переробки чи зберігання продукту.

З рекомендаціями щодо запобігання ботулізму можна ознайомитися на нашому сайті за цим посиланням.