Версія для друку

Представники Держпродспоживслужби Кіровоградщини долучилися до другого регіонального форуму «Реформа системи шкільного харчування» Рекомендовані

В межах Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі в м. Одеса проходить другий регіональний форум «Реформа системи шкільного харчування». Участь у заході взяли начальник Держпродспоживслужби Кіровоградщини Ігор Бойчук та начальниця управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства обласного управління Олена Черненко.

Спікери зібрання висвітлили тематичні панелі та дискусії, зокрема щодо реформи шкільного харчування, публічних закупівель, проєктного підходу до переобладнання закладів освіти тощо. Перед присутніми виступила Голова Держпродспоживслужби України Владислава Магалецька, яка розповіла про нові норми харчування та заходи, що здійснюють фахівці Держпродспоживслужби, для покращення організації харчування дітей в закладах освіти.

4564

Учасникам форуму представили результати комісійних обстежень навчальних закладів та зазначили, які виявлялися порушення. Зокрема, у Кіровоградській області не підписано 46 актів готовності шкіл через відсутність холодної/ гарячої проточної води та системи водовідведення, не виконані пропозиції щодо ремонту харчоблоків, спортзалів, покрівлі тощо.

Водночас завдяки співпраці Держпродспоживслужби з МОН вдалося виявити проблемні питання щодо організації шкільного харчування та напрацювати пропозиції до законодавчих документів для розв’язання актуальних проблем. Так, вже діє Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти, Норми та Порядок організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, Постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до норм харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку». До того ж, в роботі знаходяться проєкти наказів МОЗ «Про затвердження Змін до Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти», «Про внесення змін до Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів», рекомендоване меню для закладів загальної середньої та дошкільної освіти і технологічна документація на страви та вироби, що включені до меню.

Реформування шкільного харчування спрямоване на розбудову системи здорового харчування, формування культури харчування та правильних харчових звичок і здійснюються відповідно до Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища в Новій українській школі.

В межах наданих повноважень Держпродспоживслужба здійснює державний нагляд за організацією харчування дітей у закладах освіти, забезпеченням учнів достатньою кількістю якісних харчових продуктів та чистої питної води, додержанням вимог санітарно-гігієнічних правил і норм, недопущення реалізації в приміщеннях та на території закладів освіти небезпечних харчових продуктів.

41454