Україна в «жовтій» зоні: нові правила Рекомендовані

«Жовта» зона адаптивного карантину в Україні почала діяти 23 вересня. Як і раніше залишається обов'язковим масковий режим і соціальна дистанція, а також вводяться нові обмеження.

З метою забезпечення дотримання протиепідемічних заходів та обмежень відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням очільниці Кіровоградської ОДА Марії Чорної. У заході взяла участь начальниця управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Держпродспоживслужби Кіровоградщини Олена Черненко.

IMG 0901

Питання моніторингу за виконанням протиепідемічних заходів на об’єктах згідно з наданими повноваженнями також обговорили фахівці територіальних підрозділів Держпродспоживслужби області під час онлайн-наради з першим заступником начальника обласного управління Андрієм Багрієм.

IMG 0869

До зібрання долучився начальник відділу правового забезпечення Олександр Сосонський, який роз’яснив основні умови для здійснення діяльності різними видами об’єктів згідно з постановою Кабміну № 1236 (зі змінами). Зокрема, масові заходи можна проводити за умови - одна людина на 4 кв. м. Обмеження по числу відвідувачів діють також і в фітнес-центрах, басейнах - одна людина на 10 кв. м.

Заклади освіти

Відвідування навчальних закладів здобувачами освіти можливе за умови вакцинації не менше 80% працівників. Йдеться про як мінімум одну дозу вакцини. Винятком є дитячі садки, 1-4 класи шкіл і заклади спецосвіти, вони можуть продовжувати працювати без дотримання кількості вакцинованих 80%.

Заклади громадського харчування

Кафе, ресторани тощо можуть працювати за умови, що за одним столиком не більше 4 осіб, а відстань між столами мінімум 1,5 метра. Обмежень за часом немає.

Кінотеатри, театри, інші заклади культури

Заклади культури можуть працювати із заповненістю залів не більше двох третин місць або не більше 50%.

Водночас,якщо ВСІ працівники (організатори) та ВСІ відвідувачі, крім осіб молодше 18 років, вакциновані (однією чи двома дозами) або мають негативний результат ПЛР-тестування чи документ про одужання від COVID-19, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатку Порталу Дія, обмежень можна не дотримуватися.

IMG 0903

Детальніше з постановою Кабміну №1236 можна ознайомитися за цим посиланням.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2982465
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1626
46645
2982465

Ваш IP: 3.227.235.57
28-10-2021