Дев’ята Міжнародна агропромислова виставка «AGROEXPO–2021» стартувала в Кропивницькому Рекомендовані

Сьогодні в Кропивницькому розпочала роботу IХ Міжнародна агропромислова виставка «AGROEXPO-2021», що входить до десятки найбільших виставок Європи. Протягом усіх днів роботи виставки (29 вересня-2 жовтня) фахівці Держпродспоживслужби Кіровоградщини посилено контролюватимуть дотримання вимог чинного законодавства всіма учасниками та відвідувачами заходів.

IMG 1158

Значна увага приділена питанню безпечності харчових продуктів, що представлені на заході в місцях реалізації. Так на ярмарку заборонено реалізовувати товари без наявності супровідних документів, а також продукцію домашнього виготовлення. Необхідною умовою для торгівлі харчовими продуктами й організації зон харчування є забезпечення умов для дотримання правил особистої гігієни працівниками й відвідувачами, наявність вбиралень, рукомийників з рідким милом, паперових чи електрорушників, антисептиків.

IMG 1164

Для запобігання поширенню епізоотичних хвороб низку вимог застосовано й до організації тваринницької виставки. Так тварини, що експонуються, повинні пройти необхідні дослідження та бути щепленими. Велика та дрібна рогата худоба має бути ідентифікована індивідуальними бирками. Для організації ветеринарної допомоги (за необхідності) та контролю за станом тварин протягом усіх днів виставки роботу в тваринницькому павільйоні здійснюють ветеринарні фахівці Кропивницької міської та районної державних лікарень ветеринарної медицини.

IMG 1167

Не менш важливим питанням залишається дотримання учасниками й відвідувачами протиепідемічних заходів, на що звертають значну увагу фахівці Держпродспоживслужби. Оскільки ситуація з захворюваністю на коронавірус в Україні залишається напруженою, всім необхідно витримувати попереджувальні вимоги, зокрема щодо дотримання дистанції не менше ніж 1,5 метри, знаходження не більше 1 особи на 4 м² площі, обробки рук спиртовмісними антисептиками, правильного використання захисної маски (закриті ніс та рот).

IMG 1179

Під час кожного виставкового дня фахівці Держпродспоживслужби області інспектуватимуть місця представлення експонатів, реалізації продукції, зон харчування. Також в рамках моніторингу підприємців консультують щодо дотримання необхідних умов та заходів безпеки у сферах безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, санітарного законодавства.

IMG 1183

Лише чітке наслідування учасниками й відвідувачами виставки всіх необхідних вимог зможе забезпечити благополуччя заходу в епідеміологічному вимірі. Завдання ж Держпродспоживслужби як компетентного органу - інформувати та здійснювати постійний контроль над процесом проходження виставки задля уникнення можливих ускладнень.

IMG 1193

IMG 1195  IMG 1203

IMG 1211  IMG 1220

IMG 1224

IMG 1226  IMG 1233

IMG 1239  IMG 1243

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2982379
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1540
46559
2982379

Ваш IP: 3.227.235.57
28-10-2021