Майже 15 тисяч гривень повернули споживачці за турманієву накидку неналежної якості Рекомендовані

До Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надійшло звернення щодо відмови підприємця повернути покупцю кошти за придбаний товар, який виявився неякісним.

Як з’ясувалося, жінка придбала в салоні-магазині «Nuga Best» в Олександрії турманієву накидку вартістю 14 950 грн, однак та почала линяти. До того ж, при купівлі продавець не видав споживачці фіскальний чек, а тільки гарантійний талон, завіривши, що це і є чек.

Виявивши, що придбаний товар неякісний, жінка неодноразово зверталася до підприємця, аби той повернув кошти чи замінив товар на якісний. Зрештою підприємець все ж взяв накидку нібито для відправлення до сервісного центру, однак пізніше повернув цю ж саму накидку покупчині, зазначивши при цьому, що товар замінили на новий.

Наголошуємо на тому, що продавець або виконавець послуги зобов’язаний видати споживачеві розрахунковий документ встановленої форми у відповідності до законів України «Про захист прав споживачів» та «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг». Розрахунковий документ, що засвідчує факт купівлі чи надання послуги, повинен мати позначку про дату проведення розрахункової операції (день, місяць, рік), товар (назва, ціна, кількість, сума), інформацію про продавця чи виконавця (назва, код, адреса).

Зазначимо також, що згідно зі статтею 8 Закону України «Про захист прав споживача» у разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач має право вимагати: пропорційного зменшення ціни; безоплатного усунення недоліків у розумний строк; відшкодування витрат на усунення недоліків товару.

Тож, у ході розгляду звернення спеціалістами управління захисту споживачів Держпродспоживслужби області, суб’єкт господарювання, який не здійснив гарантійного обслуговування, повернув покупчині повну вартість турманієвої накидки.

Між іншим минулого року до фахівців управління захисту споживачів уже зверталася мешканка Олександрії щодо порушення її прав у салоні-магазині «Nuga Best». Тоді під час розгляду справи спеціалістами підприємець повернув споживачці 8 450 грн. Детальніше читайте за цим посиланням.

Нагадаємо, що при Держпродспоживслужбі Кіровоградщини діє Консультаційний центр захисту прав споживачів. Для отримання консультацій з питань захисту прав споживачів, допомоги в оформленні заяв відповідно до встановлених вимог законодавства, у випадку порушення ваших прав як споживача звертайтеся:

  • за телефоном: (0522) 32 14 58
  • за адресою: м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84, кабінет 410
  • на електронну поштову скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

3885269
Сьогодні
Цього місяця
Всього
985
51464
3885269

Ваш IP: 3.236.241.39
28-03-2023