Національно-патріотичний конкурс на Кіровоградщині пройшов благополучно в епідемічному відношенні Рекомендовані

Обласний національно-патріотичний конкурс «Захисник Кіровоградщини» пройшов учора, 12 жовтня, на території стрілкового клубу поблизу с. Новоандріївка Новгородківської селищної ради. В змаганнях, приурочених до Дня захисників і захисниць України, взяли участь 19 команд - школярі випускних класів з різних районів Кіровоградщини (близько 250 учасників).

6

Фахівці Держпродспоживслужби здійснювали контроль за організацією дотримання санітарно-гігієнічних та протиепідемічних норм, організацією умов та якості харчування учасників та відвідувачів заходу.

2

Перед початком заходу та безпосередньо під час проведення змагань фахівці Держпродспоживслужби області обстежили місце, де відбувалось розміщення учасників та проведення змагання спортивно-патріотичного змісту, аби переконатися в створенні безпечних умов для перебування дітей, для формування гігієнічних навичок здорового способу життя, дотримання протиепідемічних заходів тощо. До того ж фахівці Держпродспоживслужби надали організаторам рекомендації щодо створення умов дотримання правил особистої гігієни учасників та працівників, організації харчування в польових умовах та питного режиму, а також нагадали про профілактику отруєнь дикорослими грибами та захворювань, пов’язаних з кліщами.

3

Відтак учасників заходу забезпечили якісною питною водою, було організоване харчування та забезпечено виконання протиепідемічних заходів. Мова йде про наявність рукомийників з водою, антисептиків, мила та паперових рушників. Що стосовно кількості учасників – площа полігону, де проходив захід, дозволяла розмістити більше 250 осіб з дотриманням площі 4 м² на одну людину. Також на території забезпечили достатню кількість контейнерів для збору засобів індивідуального захисту та сміття.

4

Правильна підготовка та виконання всіх вимог законодавства зі сторони організаторів заходу дозволили уникнути епідемічних ускладнень під час проведення змагань. Разом з навичками виживання під час патріотично-виховних навчань були застосовані практичні навички з профілактики виникнення захворювань в польових умовах, зокрема ГКІ, харчових та неінфекційних отруєнь.

5

Напередодні проведення конкурсу начальниця управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Держпродспоживслужби області Олена Черненко взяла участь у тематичній нараді, що пройшла під головуванням заступника голови ОДА Андрія Лісоти. Учасники зібрання обговорили питання щодо безпечного проведення національно-патріотичного конкурсу. Зокрема до складу організаційного комітету змагання та як учасників заходу включили територіальні органи влади, Нацполіції, ДСНС та медичних працівників.

7

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

2982368
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1529
46548
2982368

Ваш IP: 3.227.235.57
28-10-2021