Чорна п’ятниця: що потрібно знати про розпродаж Рекомендовані

Раз на рік, у листопаді, розпочинається один з найбільших розпродажів – «чорна п’ятниця». Деякі магазини знижують ціни до неймовірних 90%. Щоправда, не всі грають чесно, бо на вітрині в ці дні можна побачити дорогий товар зі знижкою, але якщо знайти старий цінник, виявиться, що вартість, навпаки, зросла на 20-30%. Деякі магазини за тиждень-два можуть штучно підвищувати ціни на товари, а потім у «чорну п’ятницю» їх знижують.

Купуючи щось по акції, слід бути обережним і звертати увагу не тільки на знижену вартість товару, а й інформацію про нього, щоб уникнути непотрібних, а іноді шкідливих або навіть небезпечних придбань (товар може бути протермінованим, бракованим тощо).

  • Перед тим, як купити будь-що зі знижкою, перегляньте ціни на аналогічні товари в інших магазинах.
  • Якщо ви купили товар за знижкою, а вдома зрозуміли, що ця річ вам не потрібна, закон дає вам 14 днів, щоб повернути товар належної якості, який не був у використанні. При цьому обов’язково зберігайте чек та ярлики товару. Якщо ж з моменту придбання пройшло понад два тижні, ви зможете повернути товар тільки по гарантії, тобто якщо в товарі проявилися недоліки.

Якщо ви вирішили придбати щось в інтернет-магазині, першочергово потрібно з’ясувати офіційну назву та код ЄДРПОУ юридичної особи або фізичної особи-підприємця, на сайті якого плануєте робити покупки. Обов’язково знайдіть на сайті інформацію щодо повернення товару, гарантійного терміну та умов гарантійного обслуговування. Якщо такого розділу на сайті немає, варто насторожитися. До того ж зверніть увагу на те, як давно працює інтернет-магазин – чи не створили його виключно під «чорну п’ятницю».

Цьогорічний розпродаж, як і минуло року, проходить в умовах карантину, тож варто уникати потенційних місць скупчення людей. Фахівці Держпродспоживслужби Кіровоградщини постійно контролюють дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог, зокрема використання захисних масок, наявність у закладах торгівлі антисептиків для обробки рук, урн для утилізації використаних засобів захисту, розмітки щодо дистанції між покупцями тощо. Громадяни також повинні звертати увагу на власну безпеку під час покупок у магазинах - одягати належним чином захисну маску у торгових залах та дотримуватися соціальної дистанції.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

3052768
Сьогодні
Цього місяця
Всього
599
8331
3052768

Ваш IP: 54.227.97.219
04-12-2021