154 особи притягнуто до адмінвідповідальності за порушення законодавства в сфері ветеринарної медицини Рекомендовані

Згідно з результатами заходів державного нагляду (контролю) в сфері ветеринарної медицини, здійснених фахівцями Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, з початку року суб’єкти господарювання отримали 7 приписів про необхідність усунути виявлені порушення. До того ж було застосовано штрафні санкції на загальну суму 40 128 грн.

Здійснення спеціалістами Держпродспоживслужби заходів нагляду й комплексу профілактичних досліджень та обробок є запорукою стабільного епізоотичного благополуччя регіону. Так, цього року на території Кіровоградщини не зафіксовано жодного випадку захворювання тварин на Африканську чуму свиней та на грип птиці. Водночас залишаються два неблагополучні пункти з захворювання на трихінельоз лисиць.

 2

На постійному контролі перебувають заходи з профілактики грипу птиці. Зокрема за вказаний період заходами державного ветеринарно-санітарного контролю (нагляду) охоплено 100% господарств (7 підприємств), діяльність яких пов`язана з вирощуванням, утриманням, реалізацією живої птиці, її забоєм, переробкою та зберіганням продукції з неї щодо дотримання вимог біобезпеки з метою недопущення поширення збудника грипу птиці на територію області. За результатами трьом суб’єктам господарювання надано приписи, до одного підприємства застосовано штрафні санкції (30 тис. грн). Лабораторно обстежено на грип птиці 1 545 проб, результати негативні.

3

Державні установи ветеринарної медицини області, які належать до сфери управління Держпродспоживслужби, здійснюють контроль за клінічним станом птиці у господарствах та приватному секторі, проводять роз'яснювальну роботу щодо необхідності обмеження контактів домашньої птиці в особистих господарствах та дикої перелітної птиці.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

3052725
Сьогодні
Цього місяця
Всього
556
8288
3052725

Ваш IP: 54.227.97.219
04-12-2021