У двох навчальних закладах області виявили невідповідні харчові продукти Рекомендовані

На Кіровоградщині тривають позапланові перевірки закладів освіти щодо забезпечення дітей якісним та безпечним харчуванням. Так, в ході інспектування у двох школах Олександрійського району (с. Головківка, с. Ізмайлівка) на харчоблоках відібрали зразки масла солодковершкового «Селянське» 73% жиру. За результатами лабораторних досліджень продукт не відповідає вимогам ISO 17678:2010 за тригліцеридним складом. Тобто, при виготовленні масла замість жирів тваринного походження використали рослинні, що є фальсифікацією продукції та порушенням чинного законодавства. Виробником зазначеного масла на етикетці вказано ТОВ «Богодухівський молзавод», Харківська область.

Керуючись нормами Законів України, з метою недопущення подальшого використання неякісної продукції Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області винесло рішення про вилучення зазначеного масла з обігу в навчальних закладах. Зазначимо, що про випадки фальсифікації продукції, виробником якої зазначено ТОВ «Богодухівський молзавод», Харківська область, Головне управління неодноразово повідомляло на офіційному вебсайті за посиланнями 1, 2, 3, 4.

Заходи боротьби з фальсифікацією харчової продукції в Україні тривають. Наразі очікує на розгляд законопроєкт № 6248. Згідно з документом передбачається запровадження нових визначень: «фальсифікований харчовий продукт», «харчове шахрайство», «веганський харчовий продукт», «вегетаріанський харчовий продукт», «імітаційний харчовий продукт», «ремісничий харчовий продукт», «представлення харчового продукту». Впорядкування сфери маркування і реалізації харчових продуктів дозволить запобігти недобросовісній конкуренції та стимулюватиме виробників підвищувати якість продукції.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

3783887
Сьогодні
Цього місяця
Всього
426
5303
3783887

Ваш IP: 3.235.186.94
03-02-2023