На Кіровоградщині з 6 грудня набувають чинності нові правила адаптивного карантину Рекомендовані

Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням очільниці області Марії Чорної. У зібранні взяв участь перший заступник начальника Держпродспоживслужби в області Андрій Багрій.

2

Згідно з рішенням комісії здійснення перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах відтепер дозволене відповідно до кількості місць для сидіння та 50% місць для стояння, якщо це передбачено технічною характеристикою транспортного засобу. При цьому всі пасажири, водій, кондуктор тощо мають використовувати захисні маски.

Зміни стосуються також:

  • проведення масових заходів (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних та ін.);
  • роботи кінотеатрів, театрів, інших закладів культури, а також спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів;
  • діяльності закладів громадського харчування (бари, ресторани, кафе тощо).

Аби заходи відбулися й зазначені заклади мали змогу працювати та приймати відвідувачів, 100% працівників, відвідувачів, учасників повинні мати один з трьох видів документів:

  • негативний результат ПЛР-тестування або експрес-тесту (дійсний 72 години);
  • документ про одужання від COVID-19, чинність якого підтверджена в додатку Порталу Дія (дійсний 105 днів з дати встановлення діагнозу);
  • документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації (дійсний 365 днів) або однієї дози дводозної вакцини (дійсний лише 30 днів від дати введення вакцини).

Окремо нововведення вводяться до закладів освіти. Здійснювати навчальний процес у школах (середня та старша ланки) дозволено за умови 100% вакцинації усіх задіяних працівників – двома дозами (дійсний 365 днів) чи однієї дозою дводозної вакцини (дійсний лише 30 днів від дати введення вакцини), або за наявності документа про одужання від COVID-19 чи висновку лікаря про абсолютне протипоказання до вакцинації (анафілактичний шок).

3

Актуальним питанням напередодні новорічних днів є проведення святкових ранків, вистав, концертів у садочках та школах. Відтак дозволено організовувати такі заходи лише за участі вихованців однієї групи/класу та за відсутності глядачів/відвідувачів.

Держпродспоживслужба Кіровоградщини зі свого боку продовжує здійснювати моніторингові обстеження об’єктів щодо дотримання протиепідемічних вимог та надавати відповідні рекомендації щодо організації безпечних в епідемічному відношенні умов для роботи та відвідування закладів.

4

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

3575406
Сьогодні
Цього місяця
Всього
59
3085
3575406

Ваш IP: 44.210.237.158
03-10-2022