Держпродспоживслужба Кіровоградщини та Держпраці підписали Меморандум про співпрацю і партнерство Рекомендовані

Держпродспоживслужба та Держпраці на рівні області домовилися про співпрацю в питаннях здійснення державного ринкового нагляду і контролю за нехарчовою продукцією. Відповідний меморандум підписали керівники відомств – начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Ігор Бойчук та начальник Управління Держпраці в Кіровоградській області Олександр Кухаренко.

Метою підписання угоди є взаємодія між відомствами у рамках здійснення повноважень у сфері державного ринкового нагляду та контролю за нехарчовою продукцією. Меморандумом також передбачена співпраця з виявлення фактів порушення законодавства про рекламу, зокрема додержання вимог до реклами послуг із працевлаштування.

IMG 3029

«Об'єднання зусиль з Держпраці в питаннях, дотичних до обох відомств, має допомогти ще більше посилити нашу роботу зі здійснення державного ринкового нагляду і контролю за нехарчовою продукцією, що в свою чергу сприятиме підвищенню добробуту жителів Кіровоградщини», – зазначив перед підписанням Меморандуму начальник Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Ігор Бойчук.

IMG 3035

Сторони домовилися про взаємодію й обмін інформацією про стан додержання законодавства, контроль за яким віднесено до їхніх повноважень, а також про проведення роз'яснювальної роботи серед суб’єктів господарювання.

IMG 3039

Зазначимо, що в 2019 році між відомствами вже був підписаний Меморандум про співпрацю в питаннях детінізації зайнятості та доходів населення. Відтак Держпродспоживслужба взаємодіє з Держпраці у сфері додержання вимог законодавства про працю та зайнятість населення, запобігання «тіньовій» зайнятості та виплаті доходів без сплати належних сум податків, зборів, внесків до бюджету та запобігання правопорушенням у сфері трудових відносин. Співпраця продовжується.

IMG 3040

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

3354323
Сьогодні
Цього місяця
Всього
884
29829
3354323

Ваш IP: 3.239.111.79
19-05-2022