На території Великосеверинівської та Первозванівської сільських рад обстежили об’єкти водопостачання Рекомендовані

З метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення стосовно питного водопостачання та водовідведення працівники Держпродспоживслужби в Кіровоградській області в складі комісій проводять обстеження об’єктів водопостачання та водовідведення. Так, фахівці Кропивницько-Соколівського управління перевірили об’єкти централізованого/нецентралізованого водопостачання на територіях Великосеверинівської та Первозванівської сільських рад та зафіксували порушення чинних вимог.

Зокрема у Великосеверинівській сільській раді біля колодязів відсутня огорожа, не здійснюється виробничий лабораторний контроль за безпечністю та якістю води, відсутні санітарні паспорти, не проведена дезінфекція, Також не взяті на баланс сільської ради 33 колодязі в с. Оситняжка.

Під час обстежень об’єктів водопостачання у Первозванівській сільській раді виявлені такі порушення: не здійснюється виробничий лабораторний контроль за безпечністю та якістю води, відсутні санітарні паспорти, потребують ремонту пошкоджені колодязні кільця 2 колодязів в с. Покровське.

Покровське

На об’єктах централізованого водопостачання відсутні огорожі джерел водопостачання та технологічні регламенти або інші документи з описом технологічного процесу виробництва питної води, не проведена герметизація колодязя водонапірної башти біля свердловини в с. Бережинка (комунальне підприємство «Бережинський комунальник» Первозванівської сільської ради).

В 2021 році проведені ремонтні роботи на 6 колодязях в селах Велика Северинка, Підгайці (Великосеверинівська сільська рада). В селі Бережинка (Первозванівська сільська рада) 17 колодязів утримуються в задовільному санітарно-технічному стані, проведені поточні ремонти та дезінфекція. В І кварталі 2022 року проведені лабораторні дослідження води з джерел централізованого водопостачання.

ережинка

За результатами комісійних обстежень громадських колодязів сільським радам надали рекомендації щодо усунення порушень. Також з керівництвом сільських рад провели роботу щодо взяття на облік колодязів, проведення виробничого лабораторного контролю та дезінфекції, профілактики захворювань, шляхом передачі яких є питна вода тощо.

 

Обстеження об’єктів водопостачання та водовідведення тривають.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

3354560
Сьогодні
Цього місяця
Всього
1121
30066
3354560

Ваш IP: 3.239.111.79
19-05-2022