Виконання вимог законодавства при реалізації живих тварин та продуктів тваринного походження є обов’язковим Рекомендовані

З метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації на Кіровоградщині та запобігання поширенню інфекційних хвороб тварин і птиці спеціалісти Держпродспоживслужби області здійснюють контроль за дотриманням чинних вимог законодавства у сфері безпечності харчових продуктів і ветеринарної медицини.

Дизайн без названия   Дизайн без названия 2

Так, фахівці Голованівського управління та Новоукраїнського відділу Держпродспоживслужби здійснили моніторингові обстеження ринків у смт. Голованівськ та м. Новоукраїнка, де реалізуються живі тварини, птиця та продукти тваринного походження. За результатами проведення моніторингів виявлено осіб, які здійснювали реалізацію молодняка сільськогосподарської птиці без супровідних ветеринарних документів, що є порушенням нормативних документів. З реалізаторами провели роз’яснювальну роботу, однак під час повторних моніторингів фахівці зафіксували невиконання вимог законодавства в сфері ветеринарної медицини особами, які раніше були проінформовані. За результатами обстежень до порушників вжили заходів адміністративного впливу.

Дизайн без названия 3   Дизайн без названия 4

Зазначимо, що вимоги до реалізації живих тварин, птиці та продуктів тваринного походження встановлені низкою законодавчих актів, зокрема Порядком видачі ветеринарних документів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2013 року № 857.

Дизайн без названия 5   Дизайн без названия 6

На фото – працівники Голованівського управління та Новоукраїнського відділу Держпродспоживслужби в Кіровоградській області

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

3425872
Сьогодні
Цього місяця
Всього
928
44843
3425872

Ваш IP: 44.192.65.228
28-06-2022