Допомога братам нашим меншим – покликання фахівців ветеринарної медицини Рекомендовані

Воєнний час і військові дії – це чимале випробування не лише для людей, а й для наших чотирилапих друзів. Вони потребують особливої турботи, захисту та допомоги. Фахівці державних установ ветеринарної медицини Держпродспоживслужби Кіровоградщини надають кваліфіковану допомогу всім тваринам, власники яких звертаються до лікарень.

IMG 2581

Наразі до ветеринарних лікарень зі своїми улюбленцями масово звертаються вимушені переселенці. Коти й собаки, яких господарі вивезли з-під обстрілів, пережили великий стрес, що провокує проблеми зі здоров’ям, або ж тварина могла отримати поранення. Зокрема, серед пацієнтів ветеринарних лікарів є пес з Олександрії, який ніс службу на аеродромі та був поранений внаслідок ракетного обстрілу росіян. На жаль, тварина втратила слух, однак загрози для життя наразі немає, собака знаходиться під наглядом фахівців.

IMG 2584

Персонал державних лікарень ветеринарної медицини Держпродспоживслужби області укомплектований досвідченими фахівцями, які мають багаторічну практику лікування тварин. Послуги установ не обмежуються тільки лікувальними заходами, це також надання профілактичних та гігієнічних процедур. Окрім безпосереднього лікування тварин, ветеринарні фахівці здійснюють профілактичні щеплення, реабілітацію, післяопераційний нагляд, надають консультації щодо утримання тварин тощо.

IMG 2588

Закликаємо громадян не залишати в біді своїх домашніх улюбленців та у випадку евакуації без вагань брати їх з собою.

IMG 2586

На фото – спеціалісти Олександрійської районної державної лікарні ветеринарної медицини

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

3425856
Сьогодні
Цього місяця
Всього
912
44827
3425856

Ваш IP: 44.192.65.228
28-06-2022