Привітання до Дня медичного працівника Рекомендовані

Вже 115 днів російські окупанти цинічно завдають систематичних ударів по українських лікарнях. За понад три місяці військової агресії в Україні рашисти пошкодили понад триста лікарень. Та навіть під час війни, під постійними обстрілами лікарі демонструють справжній героїзм - допомагають та рятують українців.

Українські медики стали ще одними героями війни проти російських загарбників. Лікарі та медперсонал облаштовують укриття, допомагають пораненим і хворим, мріють з маленькими пацієнтами про плани, за які візьмуться одразу ж після нашої Перемоги над окупантами.

Військові медики на передовій вивозять поранених із поля бою і рятують життя в каретах швидких. Солдати називають їх своїми янголами-охоронцями, а ворог полює на автомобілі з червоними хрестами.

Не менш відповідальна справа - забезпечення стабільного санітарного та епідемічного благополуччя регіону - в руках фахівців санітарного профілю Держпродспоживслужби. Завдяки відповідальності, професіоналізму і працьовитості ви стійко утримуєте нашу область від захворювань. Профілактична медицина охоплює всі сфери життєдіяльності людини, та головним же вашим завданням є забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення.

Шановні медичні працівники! Ви вражаєте своїм професіоналізмом та самопожертвою, в ваших руках найдорожче, що є у людини - здоров'я та життя. А здоров'я нації - це базова умова розвитку країни, її добробуту. Нехай збудуться всі ваші задуми, а віра та оптимізм завжди залишаються з вами! Разом до Перемоги!

З повагою -

начальник Головного управління

Держпродспоживслужби в Кіровоградській області                     Ігор Бойчук

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

3425896
Сьогодні
Цього місяця
Всього
952
44867
3425896

Ваш IP: 44.192.65.228
28-06-2022