Суб’єктам господарювання нагадали про вимогу щодо надання інформації про товари, роботи і послуги та реклами про них українською мовою Рекомендовані

З метою забезпечення проведення широкої інформаційної кампанії серед споживачів, продавців, надавачів послуг та виконавців робіт в частині дотримання чинного законодавства щодо використання державної мови у всіх сферах суспільного життя, спеціалісти управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області провели онлайн-семінар для суб’єктів підприємницької діяльності у сфері торгівлі та послуг. Тема навчально-дискусійного семінару: «Надання інформації про товари, роботи і послуги та реклами про них лише державною мовою».

Начальник відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг Лілія Буднікова зосередила увагу слухачів щодо дотримання вимог статті 30 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», у відповідності до якої, підприємства, установи та організації всіх форм власності, фізичні особи-підприємці та інші суб’єкти господарювання, що здійснюють обслуговування споживачів та надають інформацію про товари (послуги), у тому числі через інтернет-магазини та інтернет-каталоги, зобов’язані обслуговувати споживачів і надавати інформацію про товари і послуги українською мовою.

1655443793537 1

Юлія Янковська, головний спеціаліст сектору контролю за рекламою та антитютюновим законодавством, наголосила на тому, що відповідно до статті 6 Закону України «Про рекламу», мовою реклами є державна мова.

1655444014869

Разом з цим, об’єкти права інтелектуальної власності у рекламі використовуються мовою, якою їм наданий правовий захист відповідно до законодавства про охорону прав інтелектуальної власності. А особливості використання у рекламі мов корінних народів і національних меншин України визначаються законом, що регулює порядок реалізації прав корінних народів, національних меншин України.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

3425882
Сьогодні
Цього місяця
Всього
938
44853
3425882

Ваш IP: 44.192.65.228
28-06-2022