Вітання з нагоди Дня Конституції України Рекомендовані

Дорогі співвітчизники! Від щирого серця вітаю вас з Днем Конституції України.

Понад три століття тому, в 1710 році світ побачив один з найпрогресивніших документів свого часу - «Пакти й Конституції прав і вольностей Війська Запорізького» Пилипа Орлика. І сьогодні українська Конституція, як спадкоємиця ідей та принципів, закладених у документі славного гетьмана, - один з найбільш демократичних Основних Законів у світі.

У цей день особливо хочу привітати справжніх захисників Конституції України – українських воїнів, які боронять незалежність та державний суверенітет від російського окупанта. Дякую українським солдатам за те, що зустрічаємо 26-ту річницю Конституції у вільній, незалежній, європейській Україні.

В Основному законі, ухваленому 26 років тому, чітко зафіксовано, що Україна - суверенна, незалежна, демократична, соціальна, правова держава. Саме таку державу ми будуємо. І всі спроби російської недоімперії військовими або іншими агресивними діями зупинити нас на цьому шляху – приречені. Я твердо вірю у досягнення спільної для нас усіх мети. Шануймо ідеї та принципи, за якими живе Україна, та захищаймо їх разом!

 

Слава Україні! Слава Героям!

 

З повагою -

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби

в Кіровоградській області                                Ігор БОЙЧУК

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

3502096
Сьогодні
Цього місяця
Всього
651
26696
3502096

Ваш IP: 3.239.4.127
17-08-2022