На Кіровоградщині відпрацювали алгоритм дій у випадку радіаційної аварії Рекомендовані

У Кропивницькому відбулися штабні тренування з органами управління та силами реагування територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Кіровоградської області щодо запобігання та реагування на радіаційні аварії. До навчань з відпрацювання алгоритмів спільних дій у разі загрози або виникнення радіаційної аварії на атомній електростанції, пов'язаної з військовою агресією росії, долучився перший заступник начальника Держпродспоживслужби області Андрій Багрій.

shtabni training 2022 1

В ході теоретичної частини тренувань учасники відпрацювали порядок залучення сил і засобів до виконання завдань, налагодження взаємодії та обміну інформації між службами, які залучаються до ліквідації наслідків радіаційної аварії. В свою чергу ГУ ДСНС України в області продемонстрували спецзасоби та техніку, якою забезпечені підрозділи радіаційно-хімічного захисту.

shtabni training 2022 2

Штабні тренування з органами управління та силами реагування територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ області також пройшли в м. Олександрія. Під час навчань було відтворено два сценарії, за якими у разі виникнення радіаційної небезпеки з урахуванням сильного вітру до 15-20 м/сек постає загроза руху радіаційної хмари на територію Кіровоградської області. Фахівці відпрацювали організацію та проведення рятувальних та інших невідкладних робіт щодо ліквідації та мінімізації наслідків радіаційної аварії, забезпечення роботи постів радіаційно-хімічного спостереження, готовність застосування наявних на територіях об’єктів, які надають послуги з санітарно-гігієнічної обробки людей та спеціальної обробки одягу та техніки, евакуацію постраждалого населення (у разі необхідності) тощо.

Нагадаємо, що дізнатися про дії громадян у випадку виникнення аварії з витоком радіації можна на нашому сайті за цим посиланням, про організацію харчування й питного режиму в період поширення радіаціїза цим посиланням, особливості проведення йодної профілактикиза цим посиланням.

Мобільні додатки

  

 

 

Посилання

Лічильник відвідувань

3563631
Сьогодні
Цього місяця
Всього
283
40883
3563631

Ваш IP: 3.235.173.74
26-09-2022